עדשות מגע חד פעמיות

adasha2מדוע להרכיב עדשות מגע חד פעמיות?

בשני העשורים אחרונות חלה מהפיכה בשוק עדשות המגע בעולם והשימוש בעדשות מגע חד יומיות צבר פופולריות רבה, כאשר מומחים רבים לבריאות העין טוענים שעדשות אלו הן הדרך הבריאה והנוחה ביותר להרכיב עדשות מגע.

הבחירה בעדשות רכות חד פעמיות בתחלופה תדירה: היא בכדי להימנע מהאי נוחות הנובעת מהבלאי וממשקעים המצטברים על עדשות מגע רגילות.

מקובל כיום להשתמש בעדשות בעלות תחלופה גבוהה. חודשיות. דו-שבועיות, והמומלצות ביותר עדשות יומיות חד-פעמיות. ככל שמחליפים את העדשות בתדירות גבוהה יותר, הן בריאות יותר לעיניים. נוחות ובטוחות יותר.

עדשות יומיות חד-פעמיות: מתאימות בשגרה ומצוינות למי שעוסק בספורט, לטיולים, לחוגים וכו'
מרכיבים בבוקר. נהנים כל היום מנוחות ולחות מוגברת, ובערב זורקים לפח האשפה. ללא צורך בניקוי. ללא צורך בתכשירים או במיכל אכסון.

למרות נוחותן, עדשות-מגע הן בכל זאת גוף זר בעיניים. חיוני לבוא למומחה העיניים לבדיקות תקופתיות מדי 6 חודשים, כדי לוודא שלא נגרם נזק מצטבר לעיניים ולבדוק שהראיה לא השתנתה. הרכבת עדשות מגע ללא השגחה מקצועית עלולה לסכן את בריאות העיניים, איכות הראיה ועצם היכולת להרכיב עדשות-מגע בעתיד.

אני רוצה עדשות מגע אך פוחד. מה לעשות?

כל מי שמגיע בפעם הראשונה להתאמת עדשות-מגע קצת חושש. אך טבעי הוא לחשוש מפני הכנסת גוף זר לתוך העין, אולם העדשות המודרניות נוחות וידידותיות לעיניים. לכן, תוך מספר דקות מפסיקים לחוש אותן בעיניים.

 

יש עדשות מגע עם צילינדר?

אם אתה סובל מאסטיגמציה הראיה שלך עשויה להיות מטושטשת או מעוותת לכל מרחק. חומרת הליקוי משתנה בהתאם להבדלים האינדיבידואלים בצורת העין.

הודות להתפתחויות טכנולוגיות אחרונות, יכולים היום אנשים בעלי אסטיגמציה ליהנות מתיקון ראייה בעזרת עדשות מגע חד פעמיות טוריות.

טכנולוגיה זו עושה שימוש בכוחו של רפלקס המצמוץ הטבעי כדי לשמור על העדשה מאוזנת בזוית הנכונה של תיקון הצילינדר. אם יש לך אסטיגמציה ואתם מעוניינים להרכיב עדשות חד פעמיות, אנו הכתובת הנכונה עבורך.
צור קשר : ונתאים לך עדשות מגע להתנסות

האם עדשות-מגע מתאימות לכל אחד?

רוב מרכיבי המשקפיים, ברוב סוגי ליקויי הראיה, יכולים להרכיב עדשות-מגע ללא כל בעיה. טכנולוגיות חדשות, וחומרים חדישים, מאפשרים הרכבה נוחה, קלה ובטוחה של עדשות-מגע.

 

כיצד אדע אם עדשות-מגע מתאימות לי?

האופטומטריסט במכון, יערוך לך סדרה של בדיקות מקיפות כדי לבדוק את מידת התאמתך להרכבת עדשות-מגע. מבררים מצב בריאות כללי. בריאות העיניים בפרט. רגישויות. אלרגיות ומדידות של קידמת העין.
קביעת המספר הדרוש ותקינות שכבת הדמעות. לאחר הבדיקה המקיפה יותאם לך סוג עדשות-המגע המתאים לך ביותר. לפי צרכיך המיוחדים ולפי מצב העיניים. סוג העדשות נבחר מתוך מגוון רב של סוגי עדשות שונים

 

באיזה גיל אפשר להתחיל הרכבת עדשות-מגע?

גם ילדים מתחת לגיל 10 שנים יכולים כבר להרכיב עדשות מגע. מחקרים מוכיחים שגילאי 10-13 מספיק אחראיים כדי להרכיב ולטפל בעדשות-מגע בצורה נכונה ובטוחה.

 

כמה עולות עדשות-מגע?

רוב האופטומטריסטים המתמחים בהתאמת עדשות-מגע מציעים "מנוי שנתי" של בדיקות מעקב ביחד עם קניית עדשות מגע לשנה.

 

האם עדשות מגע נופלות מהעיניים בקלות?

עדשות מגע רכות כלל אינן נופלות מהעיניים מעצמן. האחיזה שלהן בעיניים יציבה מאד, ואין כל חשש שבפעילות גופנית כגון : ספורט, ריקוד, התעמלות, העדשות תיפולנה מהעיניים.

 

אני רוצה עדשות מגע אך פוחד. מה לעשות ?

צור קשר ונזמין אותך לשיחת ייעוץ ללא חיוב בכדי להתאים לך עדשות מגע להתנסות, במהלך ההתנסות נרכיב לך זוג עדשות בכדי להפיג את החשש.

 

חזרה לעמוד עדשות מגע >>

 

צור קשר בטלפון: 04-8370-419 או שלח לנו הודעה ונשוב אליך בהקדם