טכנולוגית eye code

  • Image001
  • Image005

השלבים שצריך לעבור בדרך להתאמת משקפיים מולטיפוקל, וכיצד החידושים הטכנולוגיים מהמובילים בעולם יכולים לסייע לכם לצאת עם המשקפיים המתאימים לכן ברמת דיוק מקסימלית?

לפני שמתחילים בהתאמת משקפיים, יש כמה שלבים מהותיים שצריך לעבור.

בדיקה הראייה

בכדי להגיע לתוצאה המיוחלת תעברו במכון בדיקת ראיה מדויקת, מקיפה ויסודית

התאמת סוג העדשה

eyecode1

כמו בתחומי חיים רבים, קיימים המוצרים הסטנדרטים, אותם יכול הצרכן להושיט יד ולקחת מן המדף. עדשות "אוניברסאליות": המיוצרות מחומר גלם בעל תכונות בסיסיות קימות, המתאימות לממוצע, לחתך רחב באוכלוסייה.

לחילופין, קיימים מוצרים, המיוצרים במיוחד עבור אותו אדם, המתאימים לו באופן אישי, עדשות מולטיפוקל בהתאמה אישית, המותאמות לתכונות העין ומערכת הראייה שלך וכן במסגרת שנבחרה בקפידה ומיקומה על פניך היא אישית ומיוחדת רק לך.

שימוש במדידות אינדיבידואליות כגון: מרחק העדשות מהעין, קימור המסגרת, הזוית בה מונחת המסגרת על פניך . התאמה אישית כזו קיימת ברמות שונות ומבוצעת בדרכי מדידה שונות.

המכשיר שמאפשר התאמה אישית

ברצוני להציג לכם מכשיר חדש שבשונה מקודמיו מביא עימו שני ערכים חדשים, המאפשרים דיוק בכל השלבים בדרך להתאמת משקפיים

Visioffice2 מבית Essilor

עדשות בהתאמה אישית הודות למדידות דינאמיות בתלת המימד, עושות את ההבדל, לקוד האישי שלך קוראים eyecode מכשור מיוחד זה בחדר הבדיקה מאפשר יצירת מוצר איכותי ומדוייק יותר.

איך המדידה מתבצעת?

אחד הנתונים החשובים על פיהם מתוכננות עדשות מולטיפוקל הוא מרחק העדשות ממרכז סיבוב העין. העדשות ה"אוניברסאליות", המותאמות לממוצע האוכלוסיה מתוכננות על פי נתון ממוצע. בעדשות בהתאמה אישית, מודדים את המרחק הזה בדיוק ומתכננים את העדשה תוך התחשבות בו.

ככל שנדע יותר על העין, כך ניטיב לתכנן את העדשות עבורך, מדידת נתוני המסגרת ע"י חיישנים ומדידות תלת מימד מאפשרות לנו לקבע במדוייק את מרחק האישונים, מידת הקמירות של המסגרת, ולמדוד את הזוית בה המסגרת יושבת.

נתונים אלו כשמוטמעים בתהליך הייצור יכולים לעשות הבדל משמעותי באיכות הראיה, זמן ההסתגלות, שדה הראיה, ומנח הצוואר בעבודה במחשב

 לעדשות מולטיפוקל בטכנולוגיית eyecode


צור קשר בטלפון: 04-8370-419 או שלח לנו הודעה ונשוב אליך בהקדם