עדשות שמיר

™Shamir Autograph III
שמיר אוטוגרף III היא עדשת מולטיפוקל חדשה, מבוססת על תפיסה חדשנית בעיצוב עדשות, מותאמת אישית ללקוח, ומבטיחה חווית ראייה חסרת פשרות.

  • ניתוח פרטני של רוחב שדה ראייה בעולם האמיתי מאפשר שדות ראייה מורחבים למרחקים השונים. דגש על מרחקי ביניים וקרוב ובפרט למרשמי הפלוסים.
  • מיקום דינאמי של גובה אזור הקריאה בעדשה בין המרשמים השונים, המצמצם צורך בתנועות ראש וידיים הנדרשות לקריאה.
  • העדשה מבטיחה חדות ראייה אופטימאלית בזכות המרשם המתוקן, תוך חווית ראייה אחידה בכל צורת מסגרת בהינתן נתוני המסגרת לאופטימיזציה.

image004

הטכנולוגיות המוטמעות בעדשה

™As-Worn Quadro
הרחבת ההתאמה האישית של העדשה למסגרת ולמרשם באה לידי ביטוי בטכנולוגית As- Worn Quadro .

בעוד הטכנולוגיה הקודמת סיפקה מרשם מתוקן לנתוני המסגרת, הטכנולוגיה המשופרת לוקחת בחשבון את נתוני המסגרת גם באופטימיזציה של התכנון האופטי עצמו. למעשה התכנון האופטי הופך לרב ממדי, ומאפשר שמירה על חווית ראיה אחידה בכל סוגי המסגרות בנוסף לחדות הראיה האופטימאלית שהתקבלה העבר.

image006

™Natural Posture
עדשות פרוגרסיב מאופיינות בצורך לחפש את אזור החדות בעדשה לצורך שימושי ביניים או קריאה. על פי רוב מלווה החיפוש בתנוחת ראש לא טבעית או הנעת הידיים האוחזות באובייקט מעלה או מטה באופן פחות נוח.

תכנון בעזרת Natural Posture מאפשר מיקום אופטימאלי של אזור הקריאה כך שבכל מרשם יפגוש הפציינט את האובייקט במיקום אופטימאלי על העדשה בתנוחת ראש/יד טבעית ככל האפשר.

™IntelliCorridor
בעולם עיסוקים מרובים ושונים, אנו רוצים לחוות ראיה מצוינת במרחקים וכוונים שונים, בהתאם לעיסוק הייחודי.

עדשת פרוגרסיב אופטימאלית לשימוש יומיומי אינה מותאמת לצרכי הראיה של שחקן גולף למשל.

בעזרת IntelliCorridor , מתקבלת היכולת להתאים את קצב השתנות האדישן לאורך העדשה לשימושי הראיה השונים במשקפיים.

טכנולוגיה חדשה זו מאפשרת לאנשי הפיתוח של שמיר שליטה על פרופיל האדישן תוך מתן דגש על הוליסטיות התכנון הכולל.

III ®Eye-Point Technology

רוחב שדה הראייה בעולם האמיתי, המתקבל דרך עדשה, משתנה בין מרשמים ובפרט בין עדשות חיוביות ושליליות בשל שבירת קרני האור. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת תכנון אופטי הלוקח בחשבון את רוחב שדה הראייה לאזורים השונים כפונקציה של המרשם.

בפועל ניתן לכוון לשדות הראייה במרחקים שונים. עם הגדרת גודלו האמיתי של האובייקט, הטכנולוגיה מאפשרת לדמות תמונות מהעולם האמיתי, ובכך לתכנן עדשות המספקות חווית ראייה משופרת לכל פציינט, ללא תלות במרשם או בבחירת המסגרת.

צור קשר בטלפון: 04-8370-419 או שלח לנו הודעה ונשוב אליך בהקדם